Author Cup Mikulov, Oderský pohár, Zlínská 50

07.10.2020

Konec letošní sezóny se díky vládním nařízení blíží konci a my si troufneme říct, že vám přinášíme jeden z posledních, né-li poslední report pro letošek. O to víc pozitivních zpráv máme. Vezeme 3 medaile

V sobotu se na start Author Cupu v Mikulově postavila Evča Nádvorníková, která v extrémním větru dokázala vybojovat 2. místo v kategorii žen.

Dalším sobotním závodem byl cyklokros v Zábřehu - Oderský pohár, kterého se účastnil Dominik Kunert. Ani ho velmi silný vítr neminul a dojel si pro zasloužené 11. místo celkově a 6. místo v kategorii a to jel cyklokrosovou trať na horském kole s "tlustými plášti." Klobouk dolů!

V noci se vítr proměnil v hustý déšť a tak to ani nedělní závodní skupinka neměla zadarmo a o bláto nouze nebyla. No alespoň se neprášilo Na kratší trasu Zlínské 50 se v neděli postavila Terka Prachařová která s časem 1 hodina a 8 minut vybojovala 2. místo v kategorii žen nad 24 let. Dalším, kdo odstartoval byl Peťa Slavíček . Ten vybojoval krásné třetí místo v kategorii mužů nad 24 let a kdyby neměl menší nehodu, nohy by zvládly utočit i místo druhé. Hlavně, že vše dopadlo dobře a o to větší motivace bude pro příští roky. Třetí místo berem! Problémy v bahnitém terénu se nevyhnuly ani Davidovi Holému , ale naštěstí trať ve zdraví zvládl a veze domů 4. místo v kategorii.