Českopetrovická koolna, ŠUTR Triatlon, Šternberský triatlon Babice

26.08.2020

Další závodní víkend za námi. V sobotu jsme zavítali na 7. ročník Českopetrovické koolny. Na delší trasu, která měřila 41 kilometrů, se postavili Lukáš Kohout a Petr Slavíček. Lukáš s časem 2:05:36 obsadil bramborovou pozici v kategorii můžu 19-29 let. Petr dojel na pátém místě v kategorii můžu 30-39 let v čase 2:09:10. Klukům mokrá trať svědčí.

Pojďme se ale pomalu přesunout k neděli..

A že název TriBike nemáme jen tak, to potvrzují kluci Míra Havlíček a František Doležal.Míra si dal minulou sobotu horský triatlon Šutr v Šumvaldě a ve velice deštivém počasí, kde se na start postavilo 79 účastníků, vybojoval 41. místo a 6. v kategorii 18-29 let s časem 1:46:03 (320m plavání - 20km bike a 5,2km běh) velký obdiv pro všechny, kdo do toho vůbec šli.

No a tuhle neděli se uskutečnil Šternberský triatlon Babice, kterého se účastnil náš František Doležal. Trať ve složení 500 metrů plavání - 20 kilometrů kolo - 5 kilometrů běh zvládl dokončit v čase 1:16:28 a obsadil tak krásné 18. místo v kategorii.

Děkujeme všem ostatním členům za podporu na trati a my už trénujeme na další víkend!