Duatlon Tefi-Tex BIKEFUN Uničov 2020

10.06.2020

Je to tam! Máme první medaile...

V neděli 7. 6. 2020 jsme se zúčastnili přátelského duatlonového závodu, který pořádal BIKEFUN Uničov . Počasí se vydařilo a náš tým se rozhodl trošku netradičně porvat o medaile nejen z cyklistiky, ale i běhu. No a jak to dopadlo?

Někteří naši borci se postavili na trať (5km běh - 25km kolo -5 km běh) zcela sami a spoléhali tedy jen na vlastní síly. Prvním z nich je Lukáš Kohout, který tohle závodní kolečko zvládl s časem 1:28:19 a obsadil tak 1. místo v kategorii mužů do 30 let! Druhým borcem je Miroslav Havlíček, který dorazil do cíle v čase 1:41:15 a obsadil ve stejné kategorii příčku třetí. Gratulujeme!!

Do štafety se zapojili tři naši závodníci, kterým pomohli jejich kamarádi.

Jedinou dámskou štafetou, která se závodu účastnila, byla ta naše v podání Terezy Prachařové a její kamarádky Vladislavy Lašakové a s časem 1:48:12 tak logicky obsadili první příčku dámských štafet. Na to se, ale historie neptá že? :-P

To ve štafetách mužů to bylo ostřejší..

Na prvním místě můžeme hrdě vidět naše barvy a na nejvyšší stupínek se postavil Petr Slavíček s Vladimírem Hrubým. S časem 1:13:48 snad zajistili traťový rekord na dlouhá léta dopředu. Super :-)

S časem 1:33:37 se na sedmé místo dostali kluci Víťa Slavíček a Martin Gottwald. Parádní výkon!

A to je vše přátelé. Medaile rozdány a my už vyhlížíme další víkend.

Sportu zdar!