Leština, Beskydtour, Velká cena KOLA SVORADA

29.08.2020

Dneska vezeme z týmového závodu v Leštině celkově 5 medailí ! No pojďme se na to hned podívat..

Ráno počasí nevypadalo zrovna ideálně, my ale nejsme z cukru a tak se větší část našeho týmu v 11 hodin postavila na start Moravského bikemaratonu. 

Na nejdelší trasu, která měřila 80 kilometrů se postavil Petr Slavíček a Jana Nádvorníková. Petr kopcovitou trasu zvládl v čase 3:51:32 a skončil na celkovém 22. místě a 7. v kategorii. Janča to zvládla v čase 4:21:16 a s náskokem 14 minut se stala nejrychlejší ženou 80 kilometrové trasy! Pecka 

Další trasou, která byla v Leštině vypsaná, měřila 50 km. Nejrychlejší muž trasu zvládl v neuvěřitelném čase 1:46:07 a víte kdo to byl? Náš Dominik Kunert!! O 12 minut později do cíle dorazil Lukáš Kohout, který si zajistil 7. pozici v kategorii, celkově dojel osmý. Po Lukem dojel do cíle Zdeněk Nádvorník, který v čase 2:14:04 bere celkově 38. místo avšak v kategorii stál Zdenda na třetím pódiovém stupínku. Mrkněte na fotky, jak mu to slušelo. V cílové rovince si proti Zdeňkovi zaspurtoval týmový kolega Jarda Rýznar. Jarda byl však o tři setiny sekundy pomalejší a bere tak 39. místo celkově a v nabité kategorii se umístil na perfektním 28. místě. Víťa Slavíček, který na poslední chvíli potvrdil účast, dokončil závod s časem 2:37:32 a bere 95. flek celkově, 60. v kategorii. Týmový parťák jak se patří!! Skvěle. Na padesátku se taky postavil náš další nováček David Holý, který s časem 3:05:38 bere celkově 122. místo a 77. místo celkově. 

30 kilometrovou trať absolvovala Eva Nádvorníková, která se stala nejrychlejší ženou této trasy a dojela v čase 1:37:59. Tato kategorie se bohužel nevyhlašovala, ale bereme tak pomyslně další zlato! Pěkná práce. Další závodnicí, která dojela v čase 1:57:48 a zajistila si tak 9. místo celkově a 5. místo v kategorii byla Tereza Prachařová. 

 V neposlední řadě bychom rádi podotkli, že jsme také vyhráli 1. místo v kategorii rodinných týmů ve složení Zdeňka, Evči a Janči Nádvorníkových. A také bereme 1. místo v kategorii tříčlenných týmů na 50 kilometrové trase díky Jardovi Rýznarovi, Lukášovi Kohoutovi a Dominikovi Kunertovi. 

Míra Havlíček se vydal na závod Beskydtour, kde se postavil na trať dlouhou 121 kilometrů a s časem 4:38:56, bere 136. místo ze 172 zúčastněných a v kategorii se umístil na krásném 18. místě. Klobouk dolů před odvahou! 

Mimichodem - TRIBIKE Koala Stevens tým nezahálí ani v týdnu, kdy se náš Lukáš Kohout zúčastnil silničního závodu Velká cena KOLA SVORADA Hansgrohe, kdy absolvoval 10 kol na Masarykově okruhu v Brně a vyjel si v našlapané konkurenci krásné 61. místo! 

A to je vše přátelé! Úspěšná sobota za námi. Gratulujeme všem a my se budeme těšit zase někdy příště. 

Sportu zdar!