Moravská Třebová, Mamut Bike, Dolní Morava, XC Hynčice

26.08.2020

Víkendový report je tu.. Popcorn, Cola, jdeme na to.. 

S největší pravděpodobností "blázen týmu" se stává Lukáš Kohout, který na svém hliníkovém, lehce nefunkčním kole zvládl trať MČR v Dolní Moravě 117km dlouhou s převýšením téměř 4000 metrů za 8hod a 45min. 122 místo ze 200 bajkeru, kteří měli "koule" tohle absolvovat. Jelikož i elitní závodníci dojížděli ve stavu v jakém jsou vidět například tzv. víkendový jezdci, kteří zajeli první závod v sezóně, můžeme tušit, jak těžký tento profil byl. 

Další náš adept na "blázna" nutno dodat že výsledek je velice těsný, je Miroslav Havlíček, který se vydal na silničním kole přes Polsko k moři . Jeho denní kilometrová porce byla okolo 150 až 200km a celkově kdo by chtěl podobnou cestu absolvovat najel 705km + 150km kolem moře a okolí. Ale i ostatní členové proháněli dresy a někteří dokonce velice úspěšně.. 

Vítězný stupínek si užil v sobotu náš nejstarší člen Zdeněk Nádvorník, který se postavil na kratší ze dvou možných tratí v Přerově na Mamut bike. A celkově bral 8.místo a nekompromisně v kategorii 50-59let.František Doležal v sobotu prozměnu navštívil Moravskou Třebovou kde se postavil na středně dlouhou trať 40km a v kategorii 30-39 let mu patří 9.místo a celkově 14. místo z 92 závodníků.. Nedělní odpočinek narušil prozměnu náš nejmladší člen, který se postavil na start XC v Hynčicích a vyjel si v kategorii kadeti 9.misto 

A ostatní? Ostatní trénují a budeme o nich psát co nevidět.

Sportu zdar!