O cenu Rapotína, Morkovské bajk, Velká cena Temelína, Gravel MTB Rallye, KPŽ Manitou Železné hory, KPŽ Chrudim, Uničovský pedál, Silesia bike marathon, HoPaDál

26.08.2020

Je tu report z minulých závodních dnů. Tentokrát bude obsáhlejší protože náš tým nelení.

Zúčastnili jsme se závodu o cenu Rapotína, kde se na start postavili celkem 4 naši závodníci. Nejúspěšnější ze všech byl náš nováček Dominik Kunert, který trať zvládl s časem 1:07:50 a zapsal se tak krásným 4. místem celkově a 1. místem v kategorii! Gratulace a vítej v týmu Dalším, kdo se postavil na start byl Lukáš Kohout, Petr a Víťa Slavíčkovi. Všichni kluci se vlezli do 10. místa v kategoriích a do TOP 80 celkově.

Dva naši odvážlivci, kteří se postavili na start 46 kilometrové trasy Morkovského bajku byl František Doležal , který dojel na 20. místě v kategorii s časem 2:23:10 a Jarda Rýznar, který dojel na místě 97. celkově, v kategorii pak skončil na 26. místě s časem 2:37:34.

Dalším odvážlivcem, který vyměnil bajka za silničku a jel na 100 kilometrový závod až do Temelína konkrétně na velkou cenu Temelína byl Lukáš Kohout. Tam se úspěšně porval o celkové 32. místo v kategorii s časem 2:59:09. Klobouk dolů a hurá zpátky na bajka Luky..

Zpátky ke stupním vítězů.. Našim dalším nováčkem je skvělá Evička Nádvorníková, která se zúčastnila Gravel MTB Rallye a s časem 42 minut a 25 vteřin se umístila na 50. místě celkově ovšem na 2. místě v kategorii. Vítáme tě v týmu a jen tak dál. Gratulujeme

Co se týče našeho týmu snažíme se především jezdit regionální závody po Olomouckém kraji. Občas však není na škodu zúčastnit se i největšího českého seriálu Kolo pro život a porovnat síly s větší konkurencí. Jeden z nich je Manitou Železné Hory. Závodu se zúčastnil Dominik Kunert, který náročnou trať zvládl ve skvělém čase 3:04:30 a zajistil si tak 8. místo v kategorii, celkově pak 33. Druhým z nich je KPŽ Chrudim kde skončil taky 8. v kategorii. V neposlední řadě odstartoval na Uničovském pedálu, kde opět bodoval a vybojoval 2. místo celkově a zároveň i v kategorii. Uničovský pedál úspěšně zvládl i Lukáš Chmela a Míra Havlíček.

22.8.2020 se v Opavě uskutečnil Silesia Bike Marathon a i tam provětral Jarda Rýznar naše barvy. Celkově se umístil s časem 3:25:28 na 67. místě z 324 závodníka v kategorii 19-34 urval 18. místo z celkových 66. Parádní výkon !

Třetím nejlepším jezdcem v kategorii a zároveň 4. celkově byl na závodě HoPaDál naš Lukáš Kohout a potvrdil tak svoji letošní formu. S časem 55 minut uzavírá smršť závodů, kterých se TRIBIKE - Koala Stevens velmi úspěšně zúčastnili v minulých dnech.

Gratulace všem a budeme se těšit na týmovém závodě v Leštině.