Sadecká pila, cyklomaraton Hostýnská 50

26.08.2020

Pro tentokrát jsme zavítali na Sádeckou pilu a cyklomaraton Hostýnská 50. Jste ready?

Na start závodu Sadecká pila dlouhou 22 kilometrů s převýšením 730 metrů se postavil Petr Slavíček a Tereza Prachařová . Počasí připomínalo Saharu , ale to nás neodradilo!! S celkovým časem 1:15:35 dojel do cíle Petr a zajistil si tak 9. místo v kategorii, celkově byl 24 a o 5 kilo lehčí. Terka dorazila do cíle trasy v čase 1:51:45 na celkovém 92. místě a v kategorii pak byla 8. Trať byla opravdu hodně technická a spolu s nesnesitelným vedrem za nás slušný výsledek!

Pár desítek kilometrů od Sádku (avšak stejných stupňů celsia!) se na startu Hostýnské 50 objevil Jarda Rýznar. Trať dlouhou 47 kilometrů s převýšením 1250 metrů zdolal Jarda v čase 2:07:19 a zajistil si tak krásné 46. místo v našlapané kategorii. Celkově dojel 160. Krásná práce.