Slavětínské XC, Soustředění, Českopetrovická koolna

22.05.2021

Ani my v téhle šílené době neleníme. No a co se dělo během posledních 4 týdnů v našem týmu? Pojďme se na to postupně podívat... 

1. květen jsme oslavili uspořádáním vlastního týmového závodu - 0. ročník Slavětínského XC. To abychom se pomalu dostali do závodního tempa. Obrovské DÍKY patří Víťovi Slavíčkovi, který celou trať vymyslel, vyčistil a závod pro tým zorganizoval. No a my už se těšíme, kdy toto XC budeme moci oficiálně vypustit do světa, protože opravdu stojí za to!! 

Minulý týden se většina našeho týmu odebrala do Staré červené vody k Rychlebským stezkám, kde proběhlo společné jarní soustředění, na kterém jsme pilovali převážně techniku. I přes horší počasí jsme si to všichni neskutečně užili, zdokonalili jsme svoje dovednosti a především jsme si užili spoustu srandy, protože to je přesně ten důvod, kvůli kterému náš tým existuje. 

No a teď je naší milou povinností oznámit, že tréninky z minulých týdnů dnes jeli někteří naši závodníci zúročit na letošní první oficiální závod do Českých Petrovic, kde se konala Českopetrovická koolna a hned vezeme první bednu v podání Lukáše Chmelu, který si dojel pro druhé místo v juniorech! V mužích se na start postavil Lukáš Kohout a Patrik Novák a David Holý. Patrik dojel o 14 vteřin před Lukášem a dojel si pro krásné 7. místo. Luke bere flek osmý. S časem 39 minut dojel na 15. místě David Holý. 

Tak zase někdy příště..

Sportu zdar :-)