Triatlon Czechman Pardubice, XC Knínice, Mohelnický 1/2 maraton

23.09.2021

Máme za sebou našlapaný víkend..Blíží se konec sezóny a kalendář akcí je plný závodů a ne jinak tomu bylo i tento víkend.

Začneme u soboty, kdy si byli kluci vyzkoušet střední triatlon jako štafeta na jedné z největších akcí u nás a to Czechmana. O plavání 1.9km se postaral Jakub Jahoda o běh 21km Vladimír Hrubý a kolo 90km zajel Petr Slavíček. Byla to premiéra pro Kubu na otevřené vodě i ta na časovkářském kole pro Petra a kdo si něco takového vyzkoušel, tak ví, že zajet 90km s průměrem 36km/h non drafting je celkem hodně bolavá záležitost. Kluci nakonec své tažení dotáhli do úspěšného konce s časem 4hod a 38min. a obsadili 6.misto z 15ti dokončených štafet se ztrátou 4 minut na bednu. Parádní výkon a zkušenost.

Patrik Novák v sobotu vyrazil na xcéčko do Knínic a statečně bojoval až dokonce a se ztrátou jednoho kola bral 10. místo v kategorii.

V neděli pak již tradičně Mohelnický 1/2 maraton mtb, kde se na start dlouhé trati postavil Lukáš Chmela, Patrik Novák a Dominik Kunert. Tu kratší distanci jel Petr Slavíček. Lukáš s časem 3hod 2min obsadil 5. místo v kategorii Junior. Patrik s časem 2hod 8min obsadil 8.misto v kategorii do 29let. Dominik s časem 2hod 4min obsadil 5.místo v kategorii do 29 let. a Petr s časem 1hod 18min obsadil 3.místo v kategorii Open na krátké distanci.

Parádní slunečný víkend plný zážitků a další před námi Všem velká gratulace za parádní výsledky!