Valašský krpál, Zlatohorská magistrála, Mohelnický půlmaraton

07.10.2020

Víkendový festival aneb cinkalo to jako zvonkohra..

Vše začalo páteční časovou horských kol Valašský krpál , kde se po dlouhé době vydal poměřit síly Víťa Slavíček, 48 celkově a 7 v kat. To sobota nalákala naše závodníky už ve větším počtu až do Zlatých Hor. Zdejší trať dokáže pěkně potrápit, převážně ta delší, 40 km dlouhá.. Na to přišli naši borci, kteří se na ni postavili a to ve složení Lukáš Kohout, Petr Slavíček a František Doležal. Přesně v tomto pořadí dojeli i do cíle. Lukáš 10.místo a 4 v kat. Petr 19.místo a 6 v kat. a Franta 23.místo a 7 v kat. No a tu kratší distanci 20km absolutně vyhrál Dominik Kunert, tím pádem ovládl i svoji kategorii juniorů. První v kategorii a celkově 3. nejlepší žena dojela naše Terezka Prachařová a druhý v kategorii celkově 27. dojel David Holý.

V neděli v Mohelnici si distance prohodili Dominik Kunert a Petr Slavíček a oba dva stáli napravo od vítěze.. Pokud nad tím teď přemýšlíte, tak vybojovali krásná druhá místa v kategoriích. Dominik dojel celkově čtvrtý na delší distanci a Petr celkově třetí na té kratší.. Spolu s ním jel kratší trať i Víťa Slavíček, na kterého čekalo v cíli 6. místo v kategorii. A k delší trati se přidal i náš Míra Havlíček a to že si po dlouhé době zazávodil, mu přineslo velké překvapení v tombole, kde si odnesl cenu ve formě auta značky Mercedes na víkend.

Toť vše a že toho nebylo málo. Teď se náš tým věnuje soustředění v Jeseníkách, aby zdárně dotáhl konec sezóny do úspěšného konce..